O nás

BPS je Váš partner pro manipulaci s materiálem, který nedodává pouze vysokozdvižné vozíky a skladovou manipulační techniku značky UniCarriers, ale přináší komplexní řešení Vašich potřeb v dlouhodobém výhledu.

BPS poskytuje soubor služeb, které při optimální kombinaci aplikované na jednotlivé specifické podmínky našich klientů přinášejí ekonomický efekt ve formě snížení personálních, provozních a režijních nákladů spojených s provozem parku manipulační techniky.

BPS provádí expertízy parků manipulační techniky a navrhuje společně s klientem kvalitní a perspektivní řešení odpovídající jeho skutečným potřebám.

Obchodní zástupci BPS tvoří tým profesionálů, jejichž cílem je plná satisfakce všech našich klientů od uživatele jednoho vozíku až po kompletní flotilu velkých průmyslových podniků.

BPS dodává vysokozdvižné vozíky a skladovou manipulační techniku značky UniCarriers a veškeré náhradní díly.

BPS dodává kvalitní trakční a startovací akumulátory MIDAC, veškeré příslušenství, provádí servisní činnost baterií, záruční i pozáruční servis.

BPS disponuje zázemím vyškoleného technického personálu, jenž má k dispozici centrální sklad náhradních dílů a kvalitní rychlou službu zásobování, která zajistí dodání chybějícího dílu v nejbližším možném čase.

BPS je pružný partner. Máme k dispozici řešení umožňující pokrýt jak Vaše jednotlivé potřeby, tak i možné variace v budoucnu v rámci dlouhodobé kooperace.

Napište nám

Jméno:
Příjmení*:
Email*:
Telefon:
Text vzkazu*:


Zadejte text z obrázku
Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů.
* Takto označená pole je nutné vyplnit.

BPS Průmyslové Služby, s.r.o., Suchdolské náměstí 1249/8, 165 00 Praha 6     Tel.: 233 555 668     E-mail: info@brambles.cz

RSS kanál  |  XML Sitemap  |  Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

2012 BPS Průmyslové Služby, s.r.o.